background

درباره ما

  • صفحه اصلی
  • درباره ما

معرفی کوتاه

30 سال تجربه، پیشرودر صنعت جهان

شرکت صنایع شیمیایی بارثاوا سپهر پارت با برند بارنو اولین و تنها تولید کننده سولفات آمونیوم کریستال ( به عنوان محصول اصلی) در سال 1399 تاسیــــــس و در سال 1401 با ظرفیـــــت سالانه 90000 تن تولید خود را آغاز نمــــــود. این شرکــــــت یکی از شرکت های زیر مجموعه ای از هلدینگ سپهر می باشد . هلدینگ سپهــر در سال 1378 تاسیس شده و فعالیت اصلی آن طراحی، ساخت ، نصـب و را اندازی واحد های پتروشیمی و تولید انواع مواد شیمیایی می باشـد . یکی از اهـداف مهـم تاسیس این شرکت رفع نیاز مبرم کشـــور به سولفات آمونیـــوم کریستـال با توجــه به حجم واردات آن در سال های اخیر به کشور ایران می باشد.

اصول اولیه شرکت

شرکت بارثاوا سپهر پارت با برند بارنو ارائه دهنده آمونیــوم سولفات کریستال با کیفیت در سطح جهــــــانی می باشد که با دارا بودن گواهی معتبر توانسته در راستای پیشرفت صنعت کشور گامی مثبــــت بردارد و پاسخگــــوی تمـــام نیازهای مشتریان باشد.

1

کیفیت

تمام ابتکـــارات ما در جهت حفظ و ارتقــــای کیفیت می باشد که منجر به منفعت مشتریان گرامی و در نتیجه رضایت آنان میشود.

2

مشاوره

مشاوران و کارشناسان شرکت بارثاوا سپهـــــــر پارت همواره در خدمت مشتریان و همکــــاران گرامی در حوزه های تخصصــی مربوط به فروش کالا ، حمل و نقل ، گمرکات ، و ... می باشند.

3

اطمینان

شرکت بارثاوا سپهـــر پارت ارائه دهنده محصولات با کیفیت در سطح جهــانی است که پاسخگوی تمام نیازهای مشتــــــریان می باشد. این شرکــت با هدف تمرکز در جلب رضــــایت مشتری ، این اطمیــــــنان و ضمانت را به شـــما می دهد که با ارائه محصــــول با کیفیت , مصرف کننـــــدگان نهایی مشتریان دائم خواهند شد.

4

کیفیت کار

به منظور بهینه سازی مصرف مواد شیمیایی و كنترل و بررسی نحوه عملكرد آنها، كارشناســان و مهندسین این شركت در سایتهــای عملیاتی متقاضیان حضوری مستمـــــر داشته و آماده ارائه هرگـــــونه خدمات به کاربران گرامی خود می باشند.

همکاران

همکاری شرکت بارثاوا سپهر با بهترین برندها

درحال پردازش ...